Hasır Kayış Trendi Guess Saatlerini Etkisi Altına Aldı!Global moda sektörünün lideri Guess, Sonbahar 2016 sezonunda modern tasarımlarıyla zamansız elegant stilini buluşturarak yeniliklere öncülük etmeye devam ediyor.

Guess saatleri, yeni sezonda casual stilden ofis stiline kadar günün her saatine uygun hasır kordona sahip saat modelleriyle karşımızda.

Bu sonbaharda Guess kadınının gardrobunun olmazsa olmaz parçaları arasında yerini alan saat modeli, kusursuz ve klasik çizgileri aynı tasarımda sunuyor. Kristal yuvarlak kasası ve roma rakamları ile detaylarında şıklığı ortaya koyan Guess kadın saat modeli, gümüş, sarı altın, pembe altın ve mavi tonlarındaki hasır kayışı ile 4 farklı renk alternatifi sunuyor.

Guess erkek saat modelleri ise, hasır kayışı, ay göstergeli siyah kadranı ve roma rakamları ile günün her anında şık görünmek isteyen erkekleri cezbediyor. 44mm kasa çapına ve gümüş tonlarında hasır kordona sahip erkek saat modeli ile sabah saatlerinden gece yarısına uzanan yoğun bir günde bile her an stiliniz göz kamaştırsın…

Sonbahar 2016 Guess erkek ve kadın saat modelleri Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr 'de...

Yorumlar

Yorum Gönder