“Crate and Barrel Evlilik ve Hediye Listesi” ile yeni evinizi kurmak hem kolay hem çok keyifli

Crate and Barrel, ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile yeni evlenecek çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

İstanbul, Ekim 2016 – Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel,Türkiye’de son dönemde yükselen bir trend olan “Evlilik ve Hediye Listesi” uygulaması ile farkını ortaya koyuyor. Hayatlarında yepyeni bir başlangıç yapmanın heyecanını taşıyan yeni evlenecek çiftler, Crate and Barrel’da oluşturacakları ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ sayesinde hayallerindeki evi kurmanın keyfini yaşıyor.

Crate and Barrel’ın ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile çiftler; yemek odasından yatak odasına, mutfaktan salona kadar her ihtiyaca yönelik şık ve keyifli dekorasyon çözümleri ile hayallerindeki evi tasarlıyor. Aileleri ve arkadaşları ise çiftin listesinden, beğenilerine uygun A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamanın mutluluğunu yaşıyor. ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ sayesinde hediyeleriniz sizin seçimlerinizden oluşurken, sevdiklerinize de büyük kolaylık sağlıyor. Böylece, çiftin alınacak hediyeye gerçekten ihtiyacı olup olmadığı ve aynı ürünün birden fazla kişi tarafından hediye edilmesi gibi sorunlar da ortadan kalkıyor.


Çiftler, Crate and Barrel’da uzman satış danışmanlarının desteğiyle oluşturacakları ‘Evlilik ve Hediye Listesi’nden satın alınmayan ürünleri, evlilik tarihlerinden itibaren 6 ay boyunca yüzde 10 indirim avantajıyla satın alabiliyor. ‘Evlilik ve Hediye Listesi’ni Crate and Barrel’dan hazırlayan çiftler, nikah davetiyelerinin içine arzu ederlerse evlilik listelerinin Crate and Barrel’dan yapıldığına dair bilgi notunu da koyabiliyorlar.

‘Crate and Barrel Wedding Fest’ etkinlikleri devam ediyor
‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile yeni evleneceklere ilham kaynağı olan Crate and Barrel, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için keyifli etkinliklere imza atıyor. Konusunda uzman birçok firmanın katılımıyla, A’dan Z’ye düğünlerin olmazsa olmazlarını bir çatı altında toplayan ve ilki Nisan ayında Zorlu Center’da gerçekleştirilen ‘Crate and Barrel Wedding Fest’, hayatlarında yepyeni bir başlangıç yapmanın heyecanını taşıyan çiftler için alanında uzman markaları bir araya getirmeye önümüzdeki dönemde de devam edecek.

Crate and Barrel, kendisine özel konforlu alanlar yaratmayı, mutfakta zaman geçirmeyi ve misafir ağırlamayı seven yeni evlenecek çiftleri, Evlilik ve Hediye Listelerini yapmak üzere Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına vewww.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Crate and Barrel Hakkında:
Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

Yorumlar