Remington Curl Revolution ile En Doğal Bukleler En Hızlı Şekliyle Sevgilinizin OlsunSaç bakımı ve şekillendirmede kullanıcılarına profesyonel sonuçlar sunan Remington, Sevgililer Günü’nde hediye arayışında olan aşıklara işlevsel seçenekler sunuyor. Remington Curl Revolution sayesinde sevgiliniz mükemmel buklelere en kolay şekilde kavuşacak.
Remington Curl Revolution ile En Doğal Bukleler En Hızlı Şekliyle Sevgilinizin Olsun

Saç bakımı ve şekillendirmede kullanıcılarına profesyonel sonuçlar sunan Remington, Sevgililer Günü’nde hediye arayışında olan aşıklara işlevsel seçenekler sunuyor. Remington Curl Revolution sayesinde sevgiliniz mükemmel buklelere en kolay şekilde kavuşacak.


14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken sevgililerin hediye arayışları da beraberinde geliyor. 2016 saç trendleri arasında üst sıralarda gösterilen bohem saçlar ve doğal dalgalar elde etmek için Remington Curl Revolution mükemmel seçenek.
Güzellik merkezlerine ayırdığınız vakti bu Sevgililer Günü’nde kendinize ayırın!
Anında bukle teknolojisi ile muhteşem şerit bukleler yaratan Remington Curl Revolution besleyici ve döner tambur sayesinde saçları zarar vermeden şekillendiriyor. 230 derece yüksek ısıya 15 saniye kadar kısa sürede ulaşan Curl Revolution kolay kullanımı ile hayatınızı kolaylaştırarak saç tasarım merkezlerine daha az uğramanızı sağlayacak.
Remington CI606 Curl Revolution Satış Fiyatı: 199,00 TL

Yorumlar